Анджелина Джоли обедня като църковна мишка след развода

Актрисата се облича вече доста скромно и май в гардероба й не е останало нищо дизайнерско

https://kliuki.ws/lyubopitno/andzhelina-dzholi-obednya-kato-carkovna-mishka-sled-razvoda-2/235232 Kliuki.ws
Анджелина Джоли обедня като църковна мишка след развода

Анджелина Джоли започна все по-често да посещава светски събития покрай успеха на новия си филм, посветен на оперната прима Мария Калас. Преди седмица звездата беше специален гост на филмовия фестивал в Торино, но публиката се изненада от скромния й външен вид. Тя бе облечена направо семпло - в черна права пола, евтин черен пуловер и черни ниски пантофки.

По последни данни ектрисата едва свързва двата края, сиреч – обедня като църковна мишка. По време на развода с Брад Пит тя похарчи милиони долари за адвокати. Остават й все по-малко пари, така че е принудена да продава семейни бижута, дизайнерски рокли, обувки и аксесоари с единствената надежда, че ще получи добра цена за тях. И очевидно в гардероба й не е останало нищо от висшата мода – пишат със злъч таблоидите зад океана.

Нейни фенове пък я защитават в социалните мрежи, че каквото и да облече, красива жена като нея си остава красива жена. Единствено слабата й фигура от месеци притеснява почитателите й, които се опасяват да не си е докарала някакво хранително разстройство. Известно е, че Джоли е психически лабилна и трудно преживява развода си с Пит.

Източник: вестник „Уикенд“