Благой Георгиев няма да изневерява на половинката си в „Сървайвър”. Новият сезон на формата започва само след няколко дни, а Джизъса ще бъде част от него. Наскоро той се врече във вечна любов на Поли, но сега двамата ще бъдат разделени за дълго време, а феновете им се питат дали този факт няма да донесе някой разногласия в брака им.
Благой обаче е категоричен, че това няма как да се случи. Той описва преживяванията си в „Сървайвър” само с три думи: „преживяване, адреналин, неизвестност”. Причината да се запише за шоуто е „защото му харесва идеята да преживее нещо ново и интересно”.
Джизъса е категоричен, че „няма да погледне встрани”, въпреки че в предаването ще има много красиви жени. „Аз съм семеен мъж, с деца, и отсега мога да заявя , че няма как да се поддам”, споделя Благой.
Той признава, че най-много в шоуто ще му липсват семейството, жената, децата, приятелите и близките му. Благой не крие, че и „лишенията”, които ще има в „Сървайвър”, също ще са тежки за него.
„Спазвам постите, но никога не съм гладувал по начина, по който се гладува в „Сървайъвр””, споделя Джизъса.
Благой разкрива и в какви отношения е с бившия на Златка Райкова, от която има дете. „Всичко отдавна е в миналото и беше силно преиначено”, категоричен е той.
Източник: show.blitz.bg
Mary Lou
Остави коментар