Мари, дъщерята на Гала, сподели, че резултатите от последните й изследвания са излезли и вече е здрава. Неотдавна младата майка се подложи на операция за отстраняване на туморно образование в единия бъбрек.
Гала призна, че новината за тежката диагноза я е сринала психически.
Мари отива на преглед малко след като ражда дъщеря си Лоора. Лекарите й препоръчали да се проследи възстановяването на едно счупено и едно пукнато ребро – травма, която получила при преместването й след раждането със секцио или поне така се предполага.
Шокът за всички бил огромен, когато лекарите открили тумора. Последвала операция в немска клиника. Днес Мари е напълно здрава. Изпитанията обаче оставят тежък белег за нея и семейството й.
„Това е едно вълшебство в живота и чакан и прекрасен момент, но всичко, с което беше съпроводен за мен като майка е най-големият ми кошмар, който съм имала въобще през живота си. Защото мисля, че във времето, в което живеем, след смъртта, най-страшното нещо, което може да чуе човек е диагнозата рак. Но е още по-страшно, когато я чуеш за детето си. Тогава ти се иска да крещиш от безсилие“, сподели Гала с разтреперан глас.
Източник: hotnews.bg
Tеодора Божкова
Остави коментар