Джена се дипломира: Отказва ли се от музиката?

Противодействие на престъпността и опазване на обществения ред е специалността на певицата

https://kliuki.ws/lyubopitno/dzhena-se-diplomira-otkazva-li-se-ot-muzikata/230773 Kliuki.ws
Джена се дипломира: Отказва ли се от музиката?

Джена вече е прясно дипломирана в Софийския университет и е една от малкото изпълнителки с висше образование. Тя не спира да иска да се развива и се радва на едно прекрасно семейство.

За специалността Джена учила цели 8 години заради многото ангажименти на сцената. Използвала времето на двете си бременности, за да учи.

 Залягала над учебниците по Конституционно и Наказателно право.  Не се знае още дали ще работи по специалността си.

"Аз буквално се хвърлих в една нова материя. Но пък се справих идеално, наложи ми се да прекъсна година-две. И двете бременности изкарах в учене, тази информация, която получавах за мен беше много чужда, но успях да се справя, казва тя пред NOVA.

На днешния ден на зависимостта тя обяви, че страшно много обича България.

„Израснала съм с много истории за нашата страна. Много се интересувам от история и смятам, че съм прочела доста неща за съществуването ни”, разкри тя.

„Обичам българския фолклор до такава степен, че чувствам дори някаква болка, когато изпълнявам бавните народни песни. За мен България е не само тясно свързана с фолклора, но и с много ценности, обичаи и традиции”, сподели Джена. И допълни, че на любов към страната ни са я научили нейните родители.

Източник: telegraph.bg