Емануела похвали Теди Александрова: „В нея няма лицемерие“

Приятелство и музика

https://kliuki.ws/lyubopitno/emanuela-pohvali-tedi-aleksandrova-v-neya-nyama-licemerie/259765 Kliuki.ws
Емануела похвали Теди Александрова: „В нея няма лицемерие“

Фолк певицата Емануела открито сподели положителното си мнение за колежката си Теди Александрова в интервю пред журналистката Миглена Ангелова. Двете са близки още от сезона на „ВИП Брадър“, където бързо изградиха приятелство, въпреки напрежението с останалите съквартиранти.

Емануела признава, че харесва Теди заради откритостта ѝ:

„В нея няма лицемерие никакво. Тя казва раз, раз, точка. Ти не ми харесваш – и точка. И го казва съвсем спокойно, дори на маса. Именно затова я харесвам, но бих казала, че е и много мила, добродушна и сърдечна.“

Певиците имат и общи музикални проекти – „Дърпай я“ (2021) и „Дъното копай“ (2023), а Емануела споделя, че Теди често предлага интересни и нетипични песни за съвместни записи:

„Мъжете защо да не ги рендосваме?!“

Емилия Цветкова (истинското име на Емануела) също отбелязва, че никой не е перфектен и дори различията правят хората интересни: „Светът е шарен, цветен и красив. И лош също!“.

Двете доказват, че откритостта и искреното приятелство могат да съществуват дори в шумния и конкурентен поп-фолк свят.

Източник: хотнюз