Фолк певицата Емануела открито сподели положителното си мнение за колежката си Теди Александрова в интервю пред журналистката Миглена Ангелова. Двете са близки още от сезона на „ВИП Брадър“, където бързо изградиха приятелство, въпреки напрежението с останалите съквартиранти.
Емануела признава, че харесва Теди заради откритостта ѝ:
„В нея няма лицемерие никакво. Тя казва раз, раз, точка. Ти не ми харесваш – и точка. И го казва съвсем спокойно, дори на маса. Именно затова я харесвам, но бих казала, че е и много мила, добродушна и сърдечна.“
Певиците имат и общи музикални проекти – „Дърпай я“ (2021) и „Дъното копай“ (2023), а Емануела споделя, че Теди често предлага интересни и нетипични песни за съвместни записи:
„Мъжете защо да не ги рендосваме?!“
Емилия Цветкова (истинското име на Емануела) също отбелязва, че никой не е перфектен и дори различията правят хората интересни: „Светът е шарен, цветен и красив. И лош също!“.
Двете доказват, че откритостта и искреното приятелство могат да съществуват дори в шумния и конкурентен поп-фолк свят.
Източник: хотнюз
Tеодора Божкова
Остави коментар