Снощи се излъчи първият епизод на шоуто „Скрита самоличност”, а водещ бе Герасим Георгиев – Геро, видя kliuki.ws. Както обаче се видя предаването няма да просъществува дълго в българския ефир.
Зрителите веднага оплюха шоуто и не му дадоха повече от 1-2 сезона на екран. „Скрита самоличност” не успя да грабне вниманието на феновете на тв игрите и те го определиха „най-скучното шоу, което някога са гледали”.
Критиките към Геро също валят една след друга. „Сменете водещия, само фъфли и изяжда срички”, пишат фенове.
Зрителите дори сравниха „Скрита самоличност” със „Сделка или не”. „След сделка или не”, поредното ужасно, тъпо и скучно шоу, сътворено от Нова тв”, пише разочарована от предаването зрителка. Феновете не одобриха нито декора на шоуто, нито музикалното оформление.
„Каква е тая простотия? Да познаваш по външен вид кой какво работи… и кой на кого е роднина”, „Уникална тъпотия. Показвате големи суми, които са обречени… Не ви де дават парички…”, „Много слабо. Мъка за гледане”, „Предаването не е за праймтайма на телевизията”, възмущават се зрителите на първия епизод на „Скрита самоличност”, заричайки се да сменят канала и повече да не гледат тъпото шоу.
Mary Lou
1 Коментара
Остави коментар