Феновете сринаха Геро и "Скрита самоличност" (Сравниха шоуто със "Сделка или не")

"Скрита самоличност" пожъна пълен неуспех

https://kliuki.ws/lyubopitno/fenovete-srinaha-gero-i-skrita-samolichnost-sravniha-shouto-sas-sdelka-ili-ne/224457 Kliuki.ws
Феновете сринаха Геро и "Скрита самоличност" (Сравниха шоуто със "Сделка или не")

Снощи се излъчи първият епизод на шоуто „Скрита самоличност”, а водещ бе Герасим Георгиев – Геро, видя kliuki.ws. Както обаче се видя предаването няма да просъществува дълго в българския ефир.

Зрителите веднага оплюха шоуто и не му дадоха повече от 1-2 сезона на екран. „Скрита самоличност” не успя да грабне вниманието на феновете на тв игрите и те го определиха „най-скучното шоу, което някога са гледали”.

Критиките към Геро също валят една след друга. „Сменете водещия, само фъфли и изяжда срички”, пишат фенове.  

Зрителите дори сравниха „Скрита самоличност” със „Сделка или не”. „След сделка или не”, поредното ужасно, тъпо и скучно шоу, сътворено от Нова тв”, пише разочарована от предаването зрителка. Феновете не одобриха нито декора на шоуто, нито музикалното оформление.

„Каква е тая простотия? Да познаваш по външен вид кой какво работи… и кой на кого е роднина”, „Уникална тъпотия. Показвате големи суми, които са обречени… Не ви де дават парички…”, „Много слабо. Мъка за гледане”, „Предаването не е за праймтайма на телевизията”, възмущават се зрителите на първия епизод на „Скрита самоличност”, заричайки се да сменят канала и повече да не гледат тъпото шоу.