Гала се лекува в луксозен хотел в Павел баня: „На кафе“ мина без нея

Болна ли е?

https://kliuki.ws/lyubopitno/gala-se-lekuva-v-luksozen-hotel-v-pavel-banya-na-kafe-mina-bez-neya/255741 Kliuki.ws
Гала се лекува в луксозен хотел в Павел баня: „На кафе“ мина без нея

Гала замени студиото на „На кафе“ с минералния рай на Павел баня. Водещата на най-дълго излъчваното сутрешно предаване в национален ефир замина да се лекува в един от най-скъпите хотели в курорта, оставяйки панелистите сами в студиото. За тяхно щастие обаче работата не бе особено натоварваща, тъй като предаването на моменти почти липсваше заради извънредните включвания от Президентството, свързани с консултациите при държавния глава.

Това не е първият път през декември, в който Гала отсъства от екран. В началото на месеца тя отново не се появи в ефир, без да даде обяснение за причината. Тогава дори се стигна до прецедент – в предаването бе излъчен предварително записан разговор на Гала с психолог на тема здравината на брака. Така водещата едновременно не участваше в живото предаване, но внезапно се появи в част от него.

Заради отсъствието си Гала пропусна и празнуването на рождения ден на Мария Илиева, който певицата отбеляза в студиото с торта, песни и останалите панелисти. Тази седмица обаче телевизионерката се включи директно от Павел баня, като не пропусна щедро да рекламира мястото в национален ефир. Тя уточни, че хотелът ѝ е препоръчан лично от актьора Дарин Ангелов.

Комплексът, в който е отседнала, разполага с екип от лекари, кинезитерапевти, рехабилитатори и специалисти по физикална медицина. Всеки пациент преминава през анализ на здравния си статус, след което му се изготвя персонален лечебен план. Препоръчителният престой за постигане на реален терапевтичен ефект е минимум седем дни.

Източник: hotnews.bg