Популярната телевизионна водеща Гала отново показа колко силна е връзката със семейството ѝ. Поводът е рожденият ден на нейната майка, по случай който тя сподели емоционално послание в социалните мрежи: „Мама днес е рожденик. Бог да я пази“, написа тя към обща снимка с най-близкия си човек.
Майката на водещата, позната като баба Пенка, е бивша учителка и днес се радва на спокойни старини в София. След като остава сама, Гала я кани да се премести от родния си град, за да бъде по-близо до нея. Така двете поддържат ежедневен контакт, а възрастната жена е активна част от живота на семейството.
Баба Пенка прекарва много време с внучката си Мари Будева и правнучката си Лора. Очаква се семейството скоро да се увеличи, тъй като Мари и партньорът ѝ Константин чакат второ дете.
Впечатление прави и високият стандарт на живот на възрастната дама. По информация на близки, Гала се грижи за всичко необходимо, включително и за скъпи дентални процедури, които ѝ осигуряват т.нар. „холивудска усмивка“. Това предизвика редица коментари онлайн, но за водещата най-важно остава спокойствието и щастието на майка ѝ.
Източник: хотнюз
Tеодора Божкова
Остави коментар