Гринго се връща в България
Вчера се появи новината, че вече бившия мъж на Софи Маринова Гринго е катастрофирал и бере душа в Германия. Мачото претърпял тежко ПТП и в момента се бори за живота си. Пред репортер на "ШОУ" Гринго потвърждава новината, че е катастрофирал и дава повече подробности за случилото се. "Вярно е, катастрофирах! Бях в колата с един приятел, той шофираше. На един светофар ни блъсна немец, който се оказа пиян и дрогиран. С пукнато ребро съм", уточнява Гринго състоянието си след тежкия инцидент в Германия. "В момента ме хващаш на летището, чакам самолета за България. Още с кацането отивам в някоя от нашите болници, за да си направя повече изследвания, за да се уверя, че няма някакви вътрешни кръвоизливи", казва още бившият съпруг на Софи Маринова. Гринго отрича и скоро да се е чувал с певицата. Той дори не знае дали Софи е чула какво му се е случило. "Не знам дали е разбрала какво ми се случи. С нея не се чуваме", категоричен е Тодор Давидов за отношенията с бившата си съпруга. "Тя се обърна на 180 градуса и просто реши, че иска да се разведем", споделя Гринго, прехвърляйки вината за развода на Софи. "Четири години живяхме заедно, карали сме се, но винаги сме си оправяли отношенията. А сега за някаква глупост стана всичко. Дано не е това, което си мисля... Че си има друг", допълва още Тодор Давидов, пише show.blitz.bg. Това е вторият път, в който Гринго коментира раздялата си със Софи Маринова. Първия път Тодор Давидов й пожела от ефира на Нова тв "много успехи" и "да е жива и здрава". Бившият съпруг на Софи каза още, че двамата продължават напред поотделно. Тогава обаче мачото каза също, че решението за развода са взели заедно. [caption id="attachment_127015" align="aligncenter" width="300"]
Гринго се връща в България сн. Фейсбук[/caption] С последните си думи обаче той хвърли вината върху бившата си съпруга и я обвини в изневяра.
Mary Lou
Остави коментар