Kамелия разкри причината за отсъствието си oт концерта на "Планета"
Камелия шокира всички свои фенове с отсъствието си от концерта на "Планета" миналата седмица. Предположенията бяха, че и тя е сгафила като някои от колегите си, които бяха заловени да работят "на черно". Певицата обаче разкри, че не е била на събитието по простата причина, че нямала какво ново да предложи. Преди месец и половина я поканили, но тя помислил и преценила, че няма смисъл да участва, защото трябвало да изпълнява микс от златните си хитове. Според някои конспиратори истинската причина за отсъствието й е наказание от страна на Митко Пайнера заради проявата й на наградите на "Планета" в началото на годината, която изкриткува факта, че няма награди за Певец и Певица на годината. "Не искала да пее стари песни... А Ивана как се появи и изпя "Шампанско и сълзи"?", коментират из форумите.
Kliuki.ws
Остави коментар