Кание Уест е обвинявал бившата си съпруга Ким Кардашиян, че флиртува с Люис Хамилтън, много преди между нея и звездата от Формула 1 да се зароди истинска любов. Това разкрива таблоидът The Sun, позовавайки се на близки до семейството източници.
В събота стана ясно, че 41-годишният Люис Хамилтън и 45-годишната Ким Кардашиян са в нова романтична връзка. През последните седмици двамата са били забелязвани на поредица от тайни срещи по различни точки на света, далеч от любопитните погледи.
Макар Ким да познава пилота вече повече от десетилетие, отношенията им са станали романтични едва напоследък. По време на брака ѝ с Кание Уест обаче рапърът често изпадал в пристъпи на болезнена ревност именно заради Хамилтън, с когото Ким поддържала приятелски отношения.
„Беше изключително неловко – Кание постоянно избухваше и обвиняваше Ким, че флиртува с Люис“, разкрива близък до семейството. По думите му тези подозрения били напълно безпочвени, но непредсказуемото поведение на Кание превръщало дори обикновената учтивост в повод за скандал.
По онова време Люис Хамилтън бил близък приятел и на двамата, като ги обединявала страстта към модата. През 2016 г. той дори прекарва Великден със семейството им в дома им, което допълнително подхранвало напрежението.
Днес обаче отношенията между Ким и Люис са на съвсем друго ниво. Двамата са били заедно на новогодишно парти при актрисата Кейт Хъдсън, а от месеци насам се сближават все повече.
Новата звездна двойка вече е засичана в Лондон и Париж, където съчетават натоварените си професионални графици с романтични бягства. По време на посещение в Париж за събитието NikeSkims Ким завела Люис със себе си – двамата отсядали в луксозния хотел Le Bristol и вечеряли при пълна дискретност.
„В момента са неразделни“, твърди източник. „И двамата са свикнали да живеят в самолети, но заедно това означава истинско време един за друг.“
Tеодора Божкова
Остави коментар