Карабаджак след "Ергенът": Нямам време за мъже!

Ирина започна да рекламира с*кс играчки

https://kliuki.ws/lyubopitno/karabadzhak-sled-ergenat-nyamam-vreme-za-mazhe/203241 Kliuki.ws
Карабаджак след "Ергенът": Нямам време за мъже!

Ирина Карабаджак напусна “Ергенът” на крачка от финала. Сега тя обикаля от студио в студио и разказва за живота си след романтичното предаване. Молдовката дори вече забрави, че търси любовта и мъж, с който иска да създаде семейство.

„Лудо влюбената” Ирина, която до вчера не спираше хвали Евгени Генчев, чието сърце се опита да спечели, вече е толкова заета, че няма време за мъже. Това сподели самата тя пред Николаос Цитиридис.

„Нямам време за мъже. Предпочитам да работя върху себе си”, сподели Карабаджак, когато водещият я попита дали си има гадже след „Ергенът”. Ирина разкри още, че докато е била в романтичното предаване е качила 5 килограма и сега се опитва отново да влезе във форма като посещава фитнес залата 5 дни в седмицата.

Кариерата на Карабаджак като инфлуенсър също е тръгнала нагоре след като беше част от „Ергенът”. Сега тя смело рекламира не какво да е, а с*кс играчки” и дори се осмели да подари няколко на Николаос Цитиридис.

Последователите на Ирина в социалната мрежа Инстаграм обаче останаха отвратени от тази й постъпка и дори заявиха, че спират да я следват. Това не притесни молдовката и тя им заяви в прав текст, че могат да правят каквото си искат.

Източник: btv.bg