Катастрофата, която преобърна живота на Анелия: „Животът е най-важното“

Поставя я на колене

https://kliuki.ws/lyubopitno/katastrofata-koyato-preobarna-zhivota-na-aneliya-zhivotat-e-nay-vazhnoto/250330 Kliuki.ws
Катастрофата, която преобърна живота на Анелия: „Животът е най-важното“

Миналата година поп-фолк певицата Анелия преживя тежък инцидент на пътя, който остави дълбок отпечатък в живота ѝ. Автомобилът, в който се е возила заедно със своя шофьор, се блъска в кола с младо семейство. В този миг светът на певицата се свива до едно-единствено нещо – дъщеря ѝ.

„Всяка секунда, в която виждах, че е добре, беше безценна. Животът е най-важното“, споделя Анелия, като признава колко силно е преживяла случилото се. Катастрофата я „поставя на колене“ и оставя трайна следа в емоционалния ѝ свят.

След инцидента певицата дълго пази мълчание, защото тежестта на преживяното е непосилна. „Беше ми трудно да говоря, а същевременно се чувствах нападана от хора, които не познават обстоятелствата“, признава Анелия.

Тази ситуация кара звездата да преосмисли живота и приоритетите си. Дъщерята ѝ и здравето на близките стават център на вниманието ѝ, а самата певица осъзнава колко крехък и ценен е всеки миг. За Анелия този инцидент е напомняне, че животът и семейството са най-важното, което трябва да ценим.

Зад светлините на сцената Анелия пази своя личен живот със всичките му радости и трудности. Последната ѝ връзка приключва заради различия относно решението за второ дете. „Не бях готова за второ дете. Смятам, че трябва да бъдеш честен – да кажеш: аз не мога да ти дам това“, споделя певицата откровено, подчертавайки колко е важно в отношенията да има честност и откритос.

Източник: nova tv