Маргина ще брои по 7 бона месечен наем за чалготеката срещу парламента

Босът на СИК вече е собственик на чалготеката „Ревю“

https://kliuki.ws/lyubopitno/margina-shte-broi-po-7-bona-mesechen-naem-za-chalgotekata-sreshtu-parlamenta/199001 Kliuki.ws
Маргина ще брои по 7 бона месечен наем за чалготеката срещу парламента

Босът на СИК Красимир Маринов – Маргина, е новият собственик на фолк заведението „Ревю“, помещаващо се на пл. „Народно събрание“ №10, на броени метри от парламента.

 

Преди около месец застрахователят с борческа закваска е сключил 10-годишен договор за ползване на помещението, което е собственост на Националния студентски дом.

Дългосрочният контракт за отдаване на апетитния имот под наем е разписано от директора на държавното учреждение д-р Християн Даскалов.

 

Според неофициално твърдение, босът на СИК ще плаща по 7 000 лв. месечен наем. Маргина е поел и ангажимент да ремонтира за своя сметка приземния етаж на сградата, където се помещава популярния нощен бар.

 

Маргина ще брои по 7 бона месечен наем за чалготеката срещу парламента

Подземието на Националния студентски дом срещу НС функционира като фолк заведение от две десетилетия, като до този момент наемателят винаги е бил един и същ – популярният в столичния ъндърграунд Асен Трапера. Близкият до Златомир Иванов – Баретата дискотечен бос е имал апетити да продължи договора с още десетилетие, но предложението му е било игнорирано заради добрата оферта, предложена от Маргина.

 

Босът на СИК вече е влязъл във владение на имота и кпоред запознати ще инвестира над 2 млн. лв. в изграждането на баровски фолк бар, където всяка вечер ще се изявяват популярни изпълнители от Сърбия, Гърция и родината. Засега няма яснота дали Красимир Маринов ще използва търговската марка на Асен Трапера – „Ревю“ или ще прекръсти заведението.

 

През последните няколко години братята Красимир и Николай Маринови – Маргините навлязоха активно в туристическия бизнес, слагайки ръка върху десетки плажни ивици и заведения по Южното Черноморие. Маргините строят и три жилищни сгради в центъра на София, в района около ул. „Оборище“.

Източник: Уикенд