Мари Константин в траур: Загуби любимо същество

Дъщерята на Гала преживява тежка раздяла в навечерието на раждането на второто си дете

https://kliuki.ws/lyubopitno/mari-konstantin-v-traur-zagubi-lyubimo-sashtestvo/262219 Kliuki.ws
Мари Константин в траур: Загуби любимо същество

Инфлуенсърката Мари Константин преживява емоционален период, след като загуби своя любим домашен любимец – котарака Пешо. В последните дни тя сподели в социалните мрежи поредица от снимки, на които е облечена изцяло в черно – визия, която ясно подсказва за тъгата ѝ.

Под един от кадрите, на който е заснет още живият котарак, Мари написа краткото, но въздействащо „Пешо спи“. С тези думи тя деликатно съобщи за загубата, която е оставила силен отпечатък в ежедневието ѝ. Последователите ѝ веднага реагираха със съпричастност и подкрепа, изпращайки ѝ съболезнования и топли думи.

Тежкият момент идва в особено важен период от живота на Мари. Дъщерята на Гала в момента очаква второто си дете – момиченце, което трябва да се роди през юни. Въпреки радостното събитие, загубата на домашния любимец неизбежно помрачава щастливото очакване.

Пешо не е бил просто домашно животно, а част от семейството – присъствие, което носи уют, обич и спокойствие. Загубата му напомня колко силна може да бъде връзката между хората и техните четириноги приятели, и колко трудно е да се сбогуваш с тях, независимо от обстоятелствата. Мери е неутешима.

Източник: хотарена