Мила Михова отново започна да трупа килограми

Неотдавна тя успя да се стопи до под 50 кг.

https://kliuki.ws/lyubopitno/mila-mihova-otnovo-zapochna-da-trupa-kilogrami/223113 Kliuki.ws
Мила Михова отново започна да трупа килограми

След като преди време младата оперна певица Мила Михова свали доста килограми с популярните инжекции „Оземпик“, прави впечатление, че от известно време насам, тя е започнала да си възвръща теглото.

 

Тогава Мила се оправда, че се налага да използва медикамента заради здравословното й състояние, а скоростното сваляне на килограми било като страничен ефект. Разбира се никой не повярва на думите й. Дъщерята на Дарина Такова и оркестранта Огнян Михов се бе стопила до под 50 кг., но в последно време е върнала поне 15 от стопените килограми.

Преди време в отговор на въпроси на последователите й в Инстаграм с какъв режим е успяла да се втали така драстично, Мила Михова разкри, че приема медикаменти за инсулинова резистентност, не се храни между основните хранения и почти не пие алкохол.

Отслабването обаче далеч не е от темите, които младата оперна певица обича да коментира.

Източник: Уикенд