Най-ниската жена в света превзема Холивуд
Тя е на 21 години, с красиви черти на лицето, лъчезарна усмивка, но ... е висока само 62,8 сантиметра. Въпреки че е най-ниската жена в света, тя има големи мечти. И си е поставила за цел да омае продуцентите в Холивуд. Индийката Жоти Амге е най-ниската жена в света. Тя е на 21 години, но е висока колкото тримесечно бебе—само 62,8 сантиметра. И по тази причина е вписана в книгата на Гинес, пишат от maxim.mk. Аномалията в ръста на момичето не се оказало пречка за нейния социален живот. Тя е приемана нормално от съучениците си в училището, където е учила, и активно е взимала участия във всички социални мероприятия. Е, понякога ги е изправяла на нокти, за да я опазят при неочаквани стълкновения и навалици. Но момичето е оцелявало и смело е продължавало напред. [caption id="attachment_49910" align="aligncenter" width="300"]
Най-ниската жена в света превзема Холивуд[/caption] Дори днес последната цел на малката жена е да превземе киното. Тя е обърнала поглед към големите филмови компании и смята да се пробва първо в индийската Боливуд, а защо не и в Холивуд. [caption id="attachment_49907" align="aligncenter" width="300"]
Жоти Амге иска филмова кариера[/caption] Шансовете й за ангажимент са много реални, защото да си най-ниската жена в света е колкото голямо притеснение, толкова и великолепен шанс за популярност. Жоти Амге е разбрала това и сега, когато от осъзнатите си вече 21 години е преценила, че най—големия й недостатък може да се превърне в най — голямото й предимство, тя е решила да се пробва като филмова звезда. Като преди това успее да убеди зрителите, че това, което ще гледат на екрана, няма да е фотошоп, а реална девойка с бебешки ръст. [gallery ids="49909,49908,49906"]
Kristina Mileva
11 Коментара
На тая пикла МАЙКА ли викате?МАЙКА е жена,която се отдава на децата си с цялото си сърце!Иначе всяка жена може да си разтвори краката и да се напъне-после е важно как ще отгледаш детето си и дали и от стъпката вода ще му намериш само да е добре!Това не е никаква МАЙКА!А дори и да я накажат(за което не вярвам),за това което причинява и учи децата си,изкупление няма!Дано да й ги вземат,защото тя не заслужава да чува думата МАМО от златните им устенца!
bahtiii i tragediqta e tazi jena ne sad ami smart ....
Да и вземат децата веднага!
Тази "майка" за мен е изрод!
ostanax bez dumi
ПО ТОЗИ НАЧИН МОЖЕ БИ ТЪРСИ НЯКАКВА ПОМОЩ ИЛИ ПОПУЛЯРНОСТ --ДА Я ПОПИТАМЕ ??
Може би майка й така я е научила да пуши и тя просто следва същите методи за възпитание и отглеждане!
Тая е за затвора, бе хора!!!!!
Nqma mqsto za takiva maiki! Ujas da si tormozi decata naprawo zaslujava da e v zatvora taq taka narechena Maika.
НА САПУН
maaama i luda
Остави коментар