Пи Диди приет по спешност в болница, пандизчиите май не му прощават!

Пандизчии вършат с Пи Диди това, което той си е позволявал с нещастните си робини

https://kliuki.ws/lyubopitno/pi-didi-priet-po-speshnost-v-bolnica-pandizchiite-may-ne-mu-proshtavat-2/238681 Kliuki.ws
Пи Диди приет по спешност в болница, пандизчиите май не му прощават!

Жълтите таблоиди, които от половин година се занимават с Пи Диди, гръмнаха, че рапърът е приет по спешност в болница след някаква травма, получена в затвора, където чака началото на съдебното си дело. Опозореният магнат, който в момента е в печално известния Център за задържане в Метрополитън, чака процеса с дълъг списък гнусни обвинения за престъпления на сексуална основа.

Пи Диди е бил транспортиран по спешност до болницата късно през нощта заради силни болки в коляното. Поне това е официалната информация от екипа на баровеца.

Според щатската преса обаче едва ли става въпрос за стара „контузия“, както твърдят адвокатите на подсъдимия. По-скоро пандизчиите правят с изверга това, което той е причинявал на сексуалните си робини. Така бит и насилван, рапърът стигнал до лекарска помощ.

Таблоидите пишат, че Пи Диди не е останал в лечебното заведение и е бил върнат обратно в килията си след приключването на прегледа и медицинските процедури.

Скандалният музикален магнат е в затвора от миналата година, когато беше арестуван по обвинения за трафик на хора с цел сексуална експлоатация, рекет и проституция. Властите на няколко пъти му отказаха освобождаване под гаранция, така че вероятно до края на процеса той ще си остане зад решетките. А като се сдобие с присъда – и дълго след това.

Източник: „Уикенд“