Помните ли скандалната водеща на „Сигнално жълто“? Албена Вулева днес е паднала много в йерархията на професиите. Тя работи в Кипър, но не в телевизия. Чувства се добре и не иска да се връща пред малкия екран.
Вулева днес е рецепционистка в хотел. Бившата скандална телевизионна водеща и риалити героиня емигрира в островната държава, за да намери спокойствие и нови възможности за кариерно развитие.
Албена рядко се връща в родината. Дори не подържа връзка с майка си, с която бяха много близки.
Припомняме, че тя за няколко часа успя да обедини всички популярни личности срещу себе си. Хапливите й коментари се помнят до днес, като оплюваше доста грозно звездите.
Започва кариерата си като „момиче на късмета“ на Къци Вапцаров. Телевизионна водеща е на българското телевизионно предаване „Сигнално жълто“. Вулева е работила в телевизиите „ВЕК“, „Евроком България“, а от 2002 г. работи в телевизия „СКАТ“. През март 2011 г., поканена от Люба Кулезич, на 3 април 2011 г. стартира новото светско развлекателно предаване „Панаир на суетата“ по TV 7. Предаването е свалено от ефир в края на януари 2012 г. В началото на октомври 2013 г. Албена Вулева се завръща в ефир с най-новото си авторско предаване „Психодиспансер“.
Източник: blitz.bg
Tеодора Божкова
Остави коментар