Последното предаване на "Шоуто на Слави" с рекордни цени за билети (Вижте тук)

https://kliuki.ws/lyubopitno/poslednoto-predavane-na-shouto-na-slavi-s-rekordni-ceni-za-bileti-vizhte-tuk/177223 Kliuki.ws
Последното предаване на "Шоуто на Слави" с рекордни цени за билети (Вижте тук)

"Шоуто на Слави" свършва

"Шоуто на Слави" свършва след 19 години на малкия екран. Последният епизод ще се излъчи утре, а билетите за него достигнаха своя рекорд. Феновете на Трифонов, които искат да присъстват на последното шоу плащат по 250 лева на черния пазар, само и само да се сдобият с желания билет за предаването му. Както е известно, прощалният епизод на "Шоуто на Слави" ще се излъчи на 31-ви юли, а желаещите да видят на живо любимеца си никак не са малко. Още от миналата седмица феновете на Трифонов се строиха пред касите на НДК и за два часа изкупиха всички билети, пише "България днес". "Очакваме да каже кога ще се теглят наградите, които ще раздават. Те са ни най-важни", споделят гости на столицата, дошли да вземат скъпоценното късче хартия за шоуто. Много от тях са дошли само, за да участват в последното предаване. Те са наистина натъжени, че "Шоуто на Слави" свършва. "Ако беше обичайната година с подписан договор между продуцентска компания "Седем осми" и Би Ти Ви, шоуто на 31-ви юли щеше просто да е последното за поредния сезон. И както всеки път през изминалите 19 години, така и сега екипът ще излезе в отпуск, но сега ми е мъчно, защото пораснах с това предаване и не ми се разделя с него", споделя Константин, който чака на опашката за билети. Според него, както и според много фенове, след края на договора с Би Ти Ви Слави ще прави детска телевизия. "Той има верен подход към децата и богат опит в работата си с талантливи малчугани. Доказателство е Крисия - направи я звезда, осигури й кариера", обясняват те. [caption id="attachment_127180" align="aligncenter" width="300"]Билетите за "Шоуто на Слави" с рекордни цени сн. Фейсбук Билетите за "Шоуто на Слави" с рекордни цени сн. Фейсбук[/caption] Тв водещият обаче и до днес не е споделил публично какво ще прави след края на "Шоуто на Слави". Екипът му знае единствено, че "ще се почива малко, но с голям ентусиазъм". Засега е известно само, че Слави няма да остави "Ку-Ку бенд, актьорите и балета си. За останалите от шоуто обаче бъдещето е неясно, предават от hotarena.net.