Пребита ли е Лидия? Влезе по спешност в болница

https://kliuki.ws/lyubopitno/prebita-li-e-lidiya-vleze-po-speshnost-v-bolnica/208629 Kliuki.ws
Пребита ли е Лидия? Влезе по спешност в болница

Изпълнителката публикува в Инстаграм снимка от болнично легло. Тя е на системи, става ясно от публикацията.

„Боря се с нещо упорито, което ще ми попречи да осъществя участието си тази вечер. Благодаря за разбирането. Извинявам се. Надявам се да се видим скоро!".-написа певицата към  снимката.

За доброто настроение на верните й фенове ще се погрижат Адам и  Мирела.

Феновете й, които никак не са малко изпаднаха в шок. Самата Лидия не коментира нищо конкретно. Веднага се породиха съмнения, че тя е била пребита от гаджето си Атанас Колев. Припомняме, че преди месеци техните съседи съобщиха в полицията за постоянни скандали, писъци и удари в дома им.

Пребита ли е Лидия? Влезе по спешност в болница

Къщата е собственост на друга поп фолк изпълнителка – Емануела. Тя им отдава имота под наем, но не коментира дали знае нещо за отношенията между двамата.

Рапърът Наско от своя страна отрече да е посягал на половинката си, в която е лудо  влюбен. Ако беше така Лидия до сега да го е напуснала, защото  той не може да й помага финансово, а всички знаем колко важно е това за чалга певиците.

Говореше се, че причината за побоя е, че Лидия имала отношения с по-възрастни мъже от нея с финансова цел.

Източник: plovdiv24, kliuki.bg