Селена Гомес се втали за сватбата

Поп звездата свали 20 кг и е в перфектната си форма

https://kliuki.ws/lyubopitno/selena-gomes-se-vtali-za-svatbata-2/251554 Kliuki.ws
Селена Гомес се втали за сватбата

Поп звездата Селена Гомес се омъжи за музикалния продуцент Бени Бланко. Добре закръглената певица на няколко пъти отложи церемонията, за да влезе във форма и с помощта на популярните инжекции оземпик успя да свали 20 кила, за да не тресе сланини на сватбените фотоси.

Двамата споделиха в социалните мрежи снимки от сватбата в района на Санта Барбара, Калифорния с надпис „9.27.25“. Бракът идва 9 месеца след годежа им.

„Моята съпруга в реалния живот“ – написа 37-годишният Бланко под публикацията на Гомес.

Според списание „Воуг“ на церемонията са присъствали около 170 гости. Сред тях се предполага, че са били Тейлър Суифт, както и колегите на Селена Гомес от сериала „Убийства в сградата“ Стив Мартин и Мартин Шорт. Изданието уточнява, че 33-годишната певица е била облечена в специално изработена сатенена рокля с гол гръб, а младоженецът – в класически смокинг с папийонка. И двата тоалета са дело на Ралф Лорън.

Селена и Бени са се познавали и работили заедно професионално още от 2015 г. Бени е участвал в продуцирането на нейни песни като „Same Old Love“ и „Kill Em with Kindness“. Според източниците, романтичните им отношения започват тихо около юни 2023-та, а през декември Селена „официално“ призна за връзката.

Източник: „Уикенд“