Сагата между бившите холивудски любимци Брад Пит и Анджелина Джоли продължава да ражда нови и нови сензации! Според информации, които разтърсиха светските среди, най-малкият син на звездната двойка – Нокс – вече официално се представя само с фамилията на майка си.
Младежът, който скоро навършва 18 години, е вписан като „Нокс Джоли“ в документите си за завършване на средно образование. Този ход веднага предизвика бурни коментари и породи въпроси дали отношенията му с прочутия му баща не са стигнали до точката на пълно отчуждение.
На церемонията по дипломирането Нокс бил заобиколен от най-близките си хора – майка си Анджелина, брат си Пакс и сестрите си Захара и Вивиан. Големият отсъстващ обаче бил именно Брад Пит, който по същото време бил ангажиран с пътувания в Европа.

Близки до семейството твърдят, че решението на Нокс не е случайно. Според запознати децата на някогашната златна двойка постепенно се дистанцират от актьора заради стари семейни конфликти и натрупани разочарования. Източници подчертават, че вече порасналите наследници вземат решенията си самостоятелно и не действат под чуждо влияние.
Дали това е окончателен разрив между Брад и част от децата му, или просто пореден епизод от една от най-драматичните семейни истории в Холивуд? Едно е сигурно – битката между Пит и Джоли продължава да държи света на звездите под напрежение.
Източник: „Уикенд“
Стенли Тенев
Остави коментар