Плеймейтката изненада всички
Плеймейтката Златка Димитрова отново успя да разбуни духовете. Всички ние помним как преди да излезе от къщата на „ВИП Брадър”, тя връчи своя медальон на бившия си приятел Багата като допълни, че според ней той е най-достойният за голямата награда на шоуто. Само няколко дни след това обаче, тя изненада всички с признанието, че ММА боецът не е нейният фаворит. Злати подчерта, че е дала медальона си на него, тъй като знае какво е преживял, както и че се нуждае от много средства, за да се възстанови напълно. [caption id="attachment_9041" align="alignleft" width="300"]
Плеймейтката изненада всички[/caption] Тя обаче бе категорична, че няма да гласува той да излезе като победител от риалити формата. Оказва се, че нейният фаворит за спечелването на голямата награда е промоутърът Фънки. Въпреки първоначалното му мнение за Злати, че тя е една от многото кифли в България, плеймейтката успя да го обърне в друга посока. Българският Шрек дори остана смаян от това колко земна и добродушна всъщност е тя. Между двамата се зароди голямо приятелство. След изгонването на Злати от Къщата, Фънки дори пророни някоя и друга сълза. Той не е правил това за никого от изгонените преди това съквартиранти. Междувременно Злати се похвали, че вече е получила предложение от няколко телевизии. На този етап обаче тя предпочита да ги запази в тайна.
Kliuki.ws
Остави коментар