Снощи Виктория представи своето меню в „Черешката на тортата”, но за огромно съжаление на готвачката това й донесе само хейт. Веднага след готварското предаване критиките заваляха една след друга, видя kliuki.ws.
Феновете на „Черешката” захапаха Виктория, че не си е прибрала косата, нещо, което е недопустимо за всеки професионален готвач. Те сравниха „гозбите” на Вики с такива, типични се крайпътно заведение.
Друга част от почитателите на „Черешката на тортата” пък обърнаха внимание не на готварските умения на Виктория, а на облеклото й, както и на нейното тегло. Феновете са категорични, че готвачката е била облечена неподходящо за фигурата си – с клин, който подчертава всичките й недостатъци.
Заваляха хиляди съвети (а и много обиди) към Вики да се вземе в ръце и да влезе във форма, освен ако няма някакви здравословни проблеми, с които да оправдае свръхтеглото си.
Феновете препоръчват на готвачката от Поморие да заложи на здравословното хранене, а също така да наблегне на спорта, а не на сланината, с каквато нахрани и своите „ВИП” гости.
Почитателите на „Черешката на тортата” са на мнение, че самочувствието (не само на Виктория), но и на всички участници в шоуто тази седмица, е доста по-голямо от уменията им в кухнята.
Според феновете първите двама от „ТОП” кулинарите (Дани Спартак и Вики), които се представиха вече в предаването, тотално са се изложили.
Mary Lou
2 Коментара
Много я харесвам,килограмите щом не ѝ пречат,не вярвам на някой друг да пречат,повече ли ви харесват изкуствените едни и същи лица?
За мене това предаване се срина...няма нищо общо с първите предавания! Погледнете участниците, поведението им пред камера, облеклото, кулинарните им умения.....и на всичкото отгоре самочувствието им! Шеф Манчев "не се ли вземе в ръце", още зрители ще се откажат да гледат ...аз бях един от първите!
Остави коментар