След "Черешката на тортата": Хейт заля Виктория!

Виктория понесе само критики след участието си в "Черешката"

https://kliuki.ws/lyubopitno/sled-chereshkata-na-tortata-heyt-zalya-viktoriya/199897 Kliuki.ws
След "Черешката на тортата": Хейт заля Виктория!

Снощи Виктория представи своето меню в „Черешката на тортата”, но за огромно съжаление на готвачката това й донесе само хейт. Веднага след готварското предаване критиките заваляха една след друга, видя kliuki.ws. 

Феновете на „Черешката” захапаха Виктория, че не си е прибрала косата, нещо, което е недопустимо за всеки професионален готвач. Те сравниха „гозбите” на Вики с такива, типични се крайпътно заведение.

Друга част от почитателите на „Черешката на тортата” пък обърнаха внимание не на готварските умения на Виктория, а на облеклото й, както и на нейното тегло. Феновете са категорични, че готвачката е била облечена неподходящо за фигурата си – с клин, който подчертава всичките й недостатъци.

Заваляха хиляди съвети (а и много обиди) към Вики да се вземе в ръце и да влезе във форма, освен ако няма някакви здравословни проблеми, с които да оправдае свръхтеглото си.

Феновете препоръчват на готвачката от Поморие да заложи на здравословното хранене, а също така да наблегне на спорта, а не на сланината, с каквато нахрани и своите „ВИП” гости.

Почитателите на „Черешката на тортата” са на мнение, че самочувствието (не само на Виктория), но и на всички участници в шоуто тази седмица, е доста по-голямо от уменията им в кухнята.

Според  феновете първите двама от „ТОП” кулинарите (Дани Спартак и Вики), които се представиха вече в предаването, тотално са се изложили.