Сух режим: Миро празнува 6 години без алкохол

За това се похвали самият той в социалните мрежи

https://kliuki.ws/lyubopitno/suh-rezhim-miro-praznuva-6-godini-bez-alkohol/238031 Kliuki.ws
Сух режим: Миро празнува 6 години без алкохол

Миро пусна във фейсбук снимка с чаша. Под нея написа:

"Това, в чашата е сода...Добър повод да отбележа, че вече 6 години съм трезв."

Любимецът на милиони българи се гордее с личното си постижение. Той посягал към чашата когато бил нещастен или щастлив.

Под поста заваляха лавини от коментари. Последователите му го подкрепят и се възхищават на упоритостта му.

Миро призна в интервю преди време, че е пиел стандартно като българите, но в един момент посягал към чашката, когато е гневен, и когато е весел и тъжен.

Това звучи като много тежък и дълбок момент от живота на певеца, в който той осъзнава сериозността на зависимостта си и се изправя пред важен избор. Когато човек е в такава ситуация, не е лесно да се изправи срещу собствените си демони, но изглежда, че е намерил вътрешната сила да се бори. Молитвата през нощта може да е била неговият начин да намери мир и да получи сила да преодолее зависимостта си.

Интересно е как Миро Костадинов и съпругата му Ели съчетават различните аспекти на живота си – от строежа на нов дом край София до бизнес начинанията в Лондон. Изглежда, че са много ангажирани както с личния си живот, така и с професионалните си проекти. Това стягане на имот може би е символ на стабилността, която искат да изградят заедно, докато тя работи в ресторантьорския бизнес в Лондон.

 

 

 

 

Източник: hotnews.bg