Никол Кидман отново успя да разпали любопитството на феновете и модните критици, след като се появи ослепителна на ревю на „Шанел“ в Париж. Елегантна, стилна и безупречно облечена – всичко изглеждаше перфектно. Само че най-наблюдателните забелязаха нещо познато: актрисата отново беше с перука.
Холивудската звезда от години редува естествената си коса с различни изкуствени решения, но напоследък перуките сякаш са станали нейният любим аксесоар. По време на Седмицата на модата тя заложи на т.нар. „топър“ – допълваща перука, която плавно се слива с естествената коса и създава илюзия за гъстота и обем. Зад тъмни дизайнерски очила и драматична черно-бяла визия Никол изглеждаше като истинска дива.
Известният холивудски стилист Адем Ойгур коментира, че изборът ѝ е напълно разбираем.
„С възрастта тялото се променя, а хормоналните процеси често водят до загуба на плътност и блясък на косата. За жена, прочута с буйни къдрици, това не е лесно за приемане“, обяснява експертът.

Междувременно Кидман, която наскоро се раздели с втория си съпруг Кийт Ърбан, изглеждаше напълно спокойна. Тя седеше на първия ред до легендарната Анна Уинтур и демонстрираше самочувствие, сякаш шепотите около външния ѝ вид изобщо не я засягат.
Перука или не – Никол Кидман остава икона. А тайната ѝ? Да контролира образа си до последния кичур.
Източник: „Уикенд“
Стенли Тенев
Остави коментар