Валерия Георгиева обича повече животните от хората (дори повече от годеника си Евгени Генчев), а това се вижда с всяко нейно действие. Откакто стана „известна” защитничката на животните обикаля от студио в студио, за да проси пари за тях, видя kliuki.ws.
Освен това, Валерия постоянно използва социалните мрежи, за да моли за дарения (уж за да плати лечението на някое животинче), които така и не стигат до ветеринарната клиника, лекувала изпадналото в беда животно.
За да предизвика съчувствието в хората, Георгиева не спира да мъкне със себе си бедните животинки от студио в студио. Досега редовно с нея беше кучето й. Това куче, с което Валерия има повече снимки в мрежата, отколкото с любимия си мъж (Евгени Генчев)… ако се замислим – с него няма нито една…
Е, явно кучето е омръзнало на защитничката на животните (или пък е получило заслужен „отпуск”), и тя го смени с котка. Валерия замъкна милото животинче дори при фризьора си, където най-вероятно се подготвяше за нова фотосесия (и разбира се, не пропусна да се похвали с това).
А, знаейки колко време отнема подготовката за фотосесия, се замисляме наистина ли Георгиева обича животните или не й пука за тях, а ги ползва само, за да постигне целите си и да проси пари.
Mary Lou
Остави коментар