Вижте какво направи Графа

https://kliuki.ws/lyubopitno/vizhte-kakvo-napravi-grafa/193498 Kliuki.ws
Вижте какво направи Графа

Графа направи първия си милион

Ампов младши този път удари в десетката и спечели първия си милион. Запознати твърдят, че въпреки доброто си финансово състояние той не е притежател на грандиозно жилище и лъскав автомобил. Навярно заслугата за това той дължи на съпругата си Мария, която здраво стиска ключа на семейното богатство и не позволява разпиляването му.

[caption id="attachment_10518" align="alignright" width="251"]Графът вече е милионер Графът вече е милионер[/caption]

Нека да си припомним някои от важните ангажименти на Графа през изминалата година. Сред многобройните му ангажименти на първо място излизат трите му рекламни кампания, като най-голям успех бележи онази на газираната напитка. Само за месеците юли и август  той получи и близо 43 ангажимента в елитни заведения, а за всяко едно от тях е прибрал по средно 4 бона. Погледнато по този начин първият милион на Графа си е съвсем заслужен и реален.

Не бива да се пропуска и хитовото му изпълнение "Дим да ме няма". В клипа са взели участие Бобо и Печенката, но Ампов младши освен изпълнител е автор и продуцент на знаменитото парче. А това погледнато от финансова гледна точно означава, че всяка стотинка от песента е вляза право в джоба на звездата.