Миналият уикенд Златка Димитрова организира кръщенето на своя син Миро.
Както сподели преди време, кръщенето на сина на Златка Димитрова бе седмица преди Великден. Миската разкри, че със свекърва й най-сетне са заровили томахавките и тя ще получи покана за празненството. А дали я е уважила и се е присъединила към семейния празник, засега можем само да гадаем. Но няма никакво съмнение, че кръщенето се е превърнало в поредния незабравим момент от живота на Златка Димитрова и нейния любим Миро. Техният син вече е горд християнин, а майка му явно пак ще гъделичка интереса ни, публикувайки снимки от събитието на час по лъжичка. Още в събота Злати се отбеляза от Банкя, където живее, с фризьор и гримьор. Не пропусна да спомене и че се чувства "празнично". Тържеството се е състояло в заведение, като преди това мама, тате, бебе Миро и всички роднини и приятели са посетили православен храм, където да се извърши ритуала. "Днес беше един много значим ден за мен, моя приятел Миро, за всички наши близки и приятели! Нашият син Миро прие официално християнска вяра! Ритуала беше извършен от архиепископ Поликарп-Видинската метрополия!", сподели щастливата Злати. На фото от църквата виждаме бебе Миро в ръцете на свещеника. Както на всяко друго бебе, процедурата не му е особено приятна. Малкият е облечен в синя карирана риза и пленява с дълбокия си поглед. По случай щастливия повод, мама Златка Димитрова отново демонстрира супер визия. Тя също бе заложила на синьото под формата на прилепнала рокля с така актуалните в момента флорални бродерии. Разбира се, не се мина и без традиционните похвали колко добре изглежда само няколко месеца след раждането.
Щастливата мама сподели и кадър от украсата на партито с коментар "просто и красиво". Личи си, че Златка Димитрова отново е възложила организацията на специална агенция, защото държи всичко да бъде изрядно и прекрасно. Е, и този път й се получи!

Жана Емилова
Остави коментар