Златка Райкова стана майка за втори път, видя kliuki.ws. Това сподели самата тя в стори в социалната мрежа Инстаграм само преди няколко минути. Райкова качи снимки на Карен, който държи сина си.
Естествено засега Златка не показва лицето на бебчето си и все още не е разкрила повече подробности за наследника си. Малко преди да стане майка за втори път обаче блондинката не пропусна да си поговори с феновете си в мрежата и да отговори на техните въпроси.
Така Златка нападна родителите на Благой Георгиев, задоволявайки любопитството на неин почитател. Фен на блондинката я попита дали родителите на Джизъса са се интересували от малкия Благойчо, докато той показваше уменията си за оцеляване в „Сървайвър”.
Райкова съвсем искрено сподели, че те не са проявявали никакъв интерес да видят внука си, а и тя няма желание да контактува с такива хора като тях.
„Не са го търсили и нямам желание от контакт с тях. Лицемерни и неблагодарни хора не искам около нас”, категорична е Златка за контактите си с родителите на Благой, който най-безцеремонно заряза блондинката, сключи пореден брак и дори вече се разведе, в рамките на няколко месеца.
През това време Райкова не остана по назад. Тя започна връзка с Карен и двамата дори вече се радват на общ наследник, който се появи на бял свят само преди броени минути.
Mary Lou
Остави коментар