Алекс Сърчаджиева вбеси зрителите на „Аз обичам България”, видя kliuki.ws. Още когато беше водеща на „Игри на волята” зрителите бяха категорични, че актрисата не става за водеща. И това тяхно мнение се затвърди с всеки следващ опит на Сърчаджиева да бъде водеща.
Преди няколко седмици стана ясно, че тя ще се изявява като водеща и на предаването „Аз обичам България”. В събота се излъчи първия епизод на шоуто, а зрителите останаха разочаровани от актрисата, която не спря да вика и да се лигави през цялото предаване, а компания в лигавенето и правеше не друг, а Александър Кадиев, който се изявяваше като капитан на единия от отборите.
„Какво е това крещене? Нищо не се разбира от крясъци…”, „Водещата много викаше, почти през цялото време, а Сашко малко прекали с лигавенето”, „Нужни ли са тези крясъци и това инфантилно поведение на водещата? Много е натоварващо и неприятно”, валят критика след критика за представянето на Сърчаджиева като водеща на „Аз обичам България”.
Зрителите искрено се надяват водещата „да се успокои” и да спре да вика, крещи и да прекъсва участниците в предаването, защото така не се разбира какво казват.
Mary Lou
1 Коментара
Остави коментар