Мария Илиева се показа без грим, хубава ли е?
Мария Илиева се показа без грим. Поп певицата реши да се щракне с венче на Лазаровден, но снимката й вместо възторг предизвика доста противоречиви мнения. Без спирала, без фон дьо тен, червило и всякакви разкрасителни средства, Мария Илиева трудно може да бъде разпозната като красавицата, която сме виждали на сцената.
С огромни сенки под очите и подпухнало лице, Мария доста стресна аудиторията. „Това момиче просто не бива да се показва без грим.“, „Едва я познах, сякаш е друг човек“ пишат фенове из мрежата.
[caption id="attachment_42453" align="aligncenter" width="300"]
Мария Илиева се показа без грим[/caption]
Изпълнителката сравнително рядко се показва без макиаж, но последната й снимка е направо изумителна. Въпреки че изглежда забележително отслабнала и невероятно младежки, все пак въобще не прилича на звездата, която сме свикнали да виждаме на сцената.
[caption id="attachment_42454" align="aligncenter" width="191"]
Харесва ли ви?[/caption]
Не липсваха коментари от рода на, „Има огромен нос, на това малко лице“ и „Прилича на плашило“. Всъщност голяма част от интернет обществото е на мнение, че носът на певицата е най-големия недостатък, за да изглежда красива.
Феновете на изпълнителката обаче скочиха в нейна защита и заявиха, че я харесват именно така. „Аман от еднотипни, силиконови кукли“, „Мария е супер така, няма нужда от пластични операции“, „Мария Илиева има индивидуалност, не огромен нос и изглежда като онези чалгаджийки извадени като от калъп“, пишат из мрежата. А вие харесвате ли Мария Илиева без грим? Споделете в коментарите.
Kristina Mileva
Остави коментар