Моделката Илона Георгиева "разцепи мрака" с размисли за пандемията и създаването на деца
Любов по време на холера или зачеване по време на пандемия – такива мисли вълнуват ума на моделката Илона Георгиева, жена на затворника Тихомир Георгиев. [caption id="attachment_144634" align="alignright" width="300"]
Силиконката Илона Георгиева със смайващи разсъждения[/caption] “Бейби бум след пандемията “, чувайки това по новините не мога да намеря логиката. Когато живота беше що годе нормален тука постоянно се говореше за демографски срив. А сега когато не се знае нищо за бъдещето и няма абсолютно нищо сигурно дори минималния доход вбъдеще – “бум!”. Ако расъдим от философска гледна точка всичко е въпрос на съдба, но при толкова болести и какво ли не та ти дори не знаеш дали ще си жив догодина да отгледаш детето си. Да не говорим колко народ тепърва ще затъва и какво “здравеопазване имаме тука.” Наистина това е най-хубавото нещо на света. Но някак ми е малко безотговорно или по-точно недообмислено. Затвориха ни март – ок , но това не значеше -” хайде да правим дете , че сме в карантина и какво друго да правим!?”- това не е като да купиш кола! Не знам може би аз съм прекалено отговорна в това отношение, прекалено мнителна, прекалено мисля за бъдещето….. все пак съм на 30 може би и това влияе вече акъла ми е друг. Но пък по-добре така създаването на детенце не е работа от месец за месец! Дано Бог да ги пази!”, разсъждава Илона Георгиева.
Людмила Велинова
Остави коментар