Нанси Карабойчева празнува деня на будителите на Шипка

https://kliuki.ws/zvezdi/nansi-karaboycheva-praznuva-denya-na-buditelite-na-shipka/190094 Kliuki.ws
Нанси Карабойчева празнува деня на будителите на Шипка

Мис България за пореден път очарова мрежата

С разходка до Шипка отбеляза деня на будителите Мис България 2013. Нанси Карабойчева, която преди няколко седмици се завърна от Мис Свят посрещна празника на най-емблематичните паметници. Чаровницата реши да посети връх Шипка. И заедно с приятеля си си направи импровизирана фотосесия там. [caption id="attachment_33574" align="aligncenter" width="168"]Мис България умили мрежата Мис България умили мрежата[/caption] Появата на Нанси на паметника очарова феновете, които останаха очаровани от нея. И докато по-възрастните се възхищаваха на миската, че е намерила време да посети паметника в деня на празника, други се радваха на самата блондинка. Комплименти, че е красива, изглежда прекрасно и е хубава като кукла заваляха в мрежата. Някои от приятелите на Нанси пък съжалиха, че не са с нея в този момент. Други останаха очаровани от снимките на влюбената двойка. И пожелаха на мис България и приятелят й да останат все така щастливи и влюбени както винаги. [caption id="attachment_33573" align="aligncenter" width="168"]Чаровницата почете видния празник с пътуване до Шипка Чаровницата почете видния празник с пътуване до Шипка[/caption] Очевидно Мис България уважава и цени националните празници и намери своя начин, за да отбележи деня на будителите. А мнозина са на мнение, че тя е сред най-достойните носителки на титлата „Мис България“ избирани досега. Наскоро Нанси заедно със семейството си предостави на приют за животни кучешки колибки изработени от близките й. Жестът й трогна мнозина, а други признаха, че за разлика от някои свои колежки Мис България 2013 наистина работи за каузата, която й бе поверена.