Моделката предложи годеж на половинката си
Освен драмите и скандалите в „Мис България“ имаше и едно щастливо събитие. Нанси от село Юнаци предложи на гаджето си да се сгодят. [caption id="attachment_28749" align="alignright" width="300"]
Нанси предложи на гаджето си[/caption] Развълнуваната претендентка изгледа със сълзи на очи романтичната визитка от семейството си. Половинката й не спря да й повтаря колко много я обича и му липсва. Самата Нанси не остана по-назад и сподели възторжено с мъжа на живота си, колко държи на него. Накрая разплакана каза „Мисля, че е крайно време да се сгодим“, заяви чаровницата. Нанси от години има връзка с волейболния национал Добромир Димитров. Чаровницата му направи предложение за годеж в ефира на предаването, развълнувана от емоционалното му послание. Хубавелката, която има големи шансове да спечели формата, още повече си вдигна рейтинга с този жест. И много от зрителите решиха да гласуват за нея. „Сладури!“, „Хайде честито!“, пишат потребители в мрежата. Според мнозина Нанси е постъпила много мило, като е направила предложение на гаджето си в ефир. След снощния лайф шансовете на блондинката да спечели короната се увеличиха. Тя е една от фаворитките за титлата успоредно с Джулия и Даниела. Друга кандидатка за короната Велина Узунова спечели титлата на известно светско издание. Красавицата обаче не показа особени качества в ефир и по всяка вероятност ще се прости с короната и първото място.
Kristina Mileva
Остави коментар