Карбовски влиза в партията на Бареков, напуска телевизията
Мартин Карбовски тръгна по пътя на Росен Петров и се присъедини към Николай Бареков. Водещият на „Предаването на Карбовски“ все още не е обявил официално влизането си в политиката, но е много вероятно съвсем скоро да го направи. Идеята на партията на Бареков, била новината за влизането на Карбовски да избухне като бомбата, която пусна с присъединяването си Росен Петров. Приближени до партийния лидер обаче издадоха новината за предстоящото събитие.
Очаква се Карбовски да е трети в ръководството след Николай Бареков и Росен Петров. Известният журналист обаче няма никакво желание да напуска работата си като водещ.
[caption id="attachment_39621" align="alignright" width="300"]
Карбовски напуска ТВ7 заради Бареков?[/caption]
Телевизионерът мислел всякакви варианти, които да му помогнат да запази работата си в ТВ7. Тъй като иска да продължи да се изявява като водещ и да е в ефир, както досега, пише vsekiden.com.
Засега самият Мартин Карбовски не е потвърдил, че влиза в партията на Бареков, но се очаква, ако го направи да се оттегли от позицията си на водещ. В мрежата вече се чуха и първите реакции по въпроса.
Голяма част от потребителите приветстваха постъпката на Карбовски, докато друга го определя като пълно фиаско. „Да вземат и Азис, и Милко Калайджиев и картинката ще е пълна!“, коментират едни. „Браво Карбовски, време беше!“, пишат други.
Kristina Mileva
Остави коментар