СБОГУВАХМЕ се с Мистър Бийн

https://kliuki.ws/novini/sboguvahme-se-s-mistar-biyn/193785 Kliuki.ws
СБОГУВАХМЕ се с Мистър Бийн

Роуън Аткинсън се сбогува с любимия си образ

Култовият актьор Роуън Аткинсън взе категоричното решение повече да не се снима в ролята на Мистър Бийн. Той обяви решението си официално, с което разочарова милиони фенове по цял свят. [caption id="attachment_9063" align="alignright" width="300"]СБОГУВАХМЕ се с Мистър Бийн Мистър Бийн аут![/caption] Така забавният Бийн отива в историята, но пък никога няма да остарее като Роуън Аткинсън, каквото е и желанието на актьора. Той се сбогува с любимата си роля, за да го предпази от остаряване. Мистър Бийн ще бъде запомнен такъв, какъвто беше преди 5-10 години. Хубава новина е, че Роуън Аткинсън не приключва с творческите си изяви. Той ще се концентрира изцяло върху кинокомедията "Джони Инглиш". Нека припомним, че сериалът Мистър Бийн стартира на 1 януари 1990 година и постави началото на един култов образ, който стана любим на милиони хора по цял свят. Краят на сериала настъпи през 2005 година, като бяха заснети и пълнометражни филми за приключенията на Мистър Бийн, писа actualno.com. От няколко месеца се носят слухове за края на Мистър Бийн, но сега това е вече факт. Почитателите му се надяваха, че Роуън Аткинсън все пак ще размисли, но това не се случи.