Тъжна Коледа: Мария Силвестър потъна в скръб

Прокоба тегне над „Бригада нов дом“

https://kliuki.ws/novini/tazhna-koleda-mariya-silvestar-potana-v-skrab/236354 Kliuki.ws
Тъжна Коледа: Мария Силвестър потъна в скръб

Екипът на „Бригада нов дом“ отново е в траур след нова трагедия. На Бъдни вечер е починал Илко, един от членовете на продукцията, когото Мария Силвестър описва като искрен, усмихнат и вдъхновяващ човек с детска душа. Илко е оставил ярка следа в сърцата на своите колеги, които ще го помнят с неговата позитивна енергия и умението да ги разсмива до сълзи.

„Обичаме те, Илко! Почивай в мир,“ написа водещата в социалните мрежи.

Това е втората тежка загуба за екипа тази година, след като през октомври внезапно почина майстор Валери Ангелов. Трагедиите подчертават близките връзки и духа на взаимоподкрепа в екипа на предаването.

Новият сезон на "Бригада нов дом" обещава да бъде емоционален и вдъхновяващ, като феновете ще могат да му се насладят след Нова година. Мария Силвестър сподели, че предаването ще продължи да разкрива трогателните истории на участниците, техните предизвикателства, мечти и емоции. Очаква се предаването отново да бъде заредено с топлина и човечност, като показва значението на помощта и споделената радост.

Мария Силвестър изрази благодарност и възхищение към екипа на „Бригада нов дом“ за тяхната отдаденост и усърдна работа. Тя сподели, че само преди няколко дни са завършили епизод, който е бил изключително емоционален за тях. Въпреки това, остават още два епизода, за които предстои малко допълнителна работа до завършването на сезона. Мария подчерта, че усилията на момчетата от екипа са невероятни и изискват много физическа и психическа енергия, което прави техния труд още по-впечатляващ.

Източник: marica.bg