Примата разстроена, помрачиха празника й
Родните апаши помрачиха новогодишните празници на голямата българска изпълнителка Кичка Бодурова. Броени дни след като примата напусна София и се върна в САЩ за празниците, апаши нахлуха в столичната й резиденция. Въпреки че алармата се задействала още в 19 часа, при приститането си полицаите нищо не открили. Установили единствено, че мебелите по стаите са разхвърляни. Вероятно взломаджиите са търсели ценни и редки вещи, но за щастие не открили такива.Съседите на Кичка веднага дали показания пред следователите и се свързали с Бодурова незабавно. Полицията вече подозира кои са криминално проявените лица нахлули в дома на примата, пишат от 24chasa.bg. [caption id="attachment_36984" align="aligncenter" width="300"]
Обраха Кичка Бодурова навръх Коледа[/caption] Певицата е разговаряла със служителите на реда и, доколкото е могла да определи от САЩ, почти нищо не липсва от дома й. Самата изпълнителка признава, че от съображения за сигурност почти никога не държи ценности в къщата си в София, предпочитайки вместо това банкови сейфове и трезори. Огорчението си от постъпката на крадливите си съотечественици Кичка е изразила в страницата си във Фейсбук. Огромното имение на Кичка в София е с площ около 500 кв. метра. Певицата често отсяда тук, когато е в България. Както тя самата обаче признава, подобни посещения й се случват твърде рядко. А след последния обир, естрадната прима сериозно се колебае дали да се върне да живее в България.
Kristina Mileva
Остави коментар