Ани Салич е отмъстена
Ани Салич получи това, което заслужаваше. Новинарката вече е свободна жена. От няколко месеца тя напълно е натирила бившия си вече съпруг Бранко Салич. И е заличила спомена си за него. Сърбинът обаче не мисли така. При него е настъпил пълен обрат, в отрицателна посока. [caption id="attachment_103546" align="alignright" width="300"]
Ани Салич напълно отсвири Бранко[/caption] След като вече се раздели със съпругата си Ани и децата си Хана и Лазар, той не е на себе си. Три пъти е лежал в болница заради стомашни проблеми и обострен гастрит. Мъжът на новинарката не иска да вижда никого, изпаднал е в депресия и дори не си показва носа навън. Той страда, че се е разделил със семейството си. На няколко пъти е ходил до дома на бившата си, но Ани Салич упорито му тръшва вратата. Оттогава сърбинът вече не е същият. Той живее в пълна изолация, отказва да се храни, дори си е изтрил профила в социалните мрежи. Не знае на кой свят се намира и непрекъснато влиза в болници. Последно бил приет по спешност в клиника в Благоевград, заради остри гастритни атаки. Именно развода с Ани Салич влошил здравето му. Двамата с новинарката се разделили заради непрекъснатите изневери на благоверния й. Докато бяха семейство, той не спираше да й слага рога с по-мади жени. Накрая журналистката не издържа на подигравките и забежките от семейното им ложе и му показа вратата. Ясно и категорично тя заяви, че не иска повече да е част от нейния живот. Ани Салич наистина се оказа твърда и повече не иска и да чуе или пак да прибере невярната си половинка. „На Анито й писна той да й изневерява.Как не ес спря този човек? Сега лази по корем, иска да се върне, ама късно е. Тя не иска и да чуе повече за него. Дава му да се вижда с децата и да общува с тях, но дотам. Взела си е живота в ръцете и продължава напред. След раздялата с Бранко направо разцъфтя. Вече не може да я познаеш. Браво на нея!”, казват колегите й от медията.
Людмила Велинова
Остави коментар