Песента, посветена на младия талант Денис Теофиков, е готова
Авторите на песента са категорични, че с тази песен не търсят нито слава, нито пари. Единственото, което ги е водило, е любовта към рано и трагично загиналия им колега. Припомняме, че 21-годишният Денис Теофиков полетя от 7-ия етаж и според една от версиите за смъртта е депресията, в която изпаднал в последно време младия изпълнител. [caption id="attachment_158258" align="aligncenter" width="300"]
Приятелите и колегите на Денис Теофиков създадоха песен за него[/caption] „България Днес“ се свърза с Антонио, един от най-близките приятели и колеги на Денис, който е и автор на част от текста. „Грей високо горе в небето, вечно ще останеш в сърцето. Пей високо горе ангелския глас, вечно ще останеш ти един от нас“, гласи припевът на песента в изпълнение на Антонио и Лео. „Всичко е договорено със семейството на Денис, както и това песента да не бъде качена в неговия канал в ютуб. Те предложиха да бъде пусната в канала на Леони, който е баща на Лео. Всички средства от песента ще бъдат дадени на родителите на Денис. Нищо от това, което правим, не е за слава. Всичко е направено за Денис“, споделя пред вестника Антонио. Песента трупа огромна популярност във видеоплатформата ютуб и за броени часове събира 100 хил. гледания. На въпрос какво мисли за нападките срещу близките на 21-годишния Теофиков, които споделят спомени с него в мрежата, Антонио категорично отговори: „Никой не трупа слава на гърба на Денис! Не трябва да си човек, ако правиш такова нещо. Алекса ми е братовчедка, бяха заедно с Денис от няколко години. Никога не са искали да споделят връзката си, защото тя знаеше какъв му е периодът и че не трябва да го свързват с никой. Денис е звезда. Няма какво да се говори на тази тема, че някой си прави реклама на негов гръб.“
Людмила Велинова
Остави коментар