Актьорът е планирал след „Бързи и яростни“ 7 да сложи край на филмовата си кариераПол Уокър
планирал да напусне киното, за да има повече време за семейството си. Приятели на актьора разкриват, че покойният артист е обмислял да се пенсионира и да се посвети изцяло на семейството си. 40-годишната звезда, смятал да отдели повече време за дъщеря си Медоу, която наскоро се преместила при него. Освен това с приятелката си Джасмин искали бебе и смятали, че сега е идеалният момент за това. Приятелите му Рон Шикари и Винс Краус издават, че Пол мечтаел да замине за Хаваи, за да бъде по-близо до Медоу. Той искал да компенсира изгубеното време с Медоу и бил невероятно щастлив, когато тя се преместила при него. [caption id="attachment_35838" align="aligncenter" width="178"]
Пол Уокър искал да напусне киното заради дъщеря си[/caption] „Той беше домошар и знам, че много страдаше, че пилее толкова много време далеч от дъщеря си. Тя беше неговият свят. Ето защо той искаше да се пенсионира скоро и да се посвети изцяло на семейството си“. Приятелите на Пол разказват, че актьорът никога не е парадирал със славата си и не е гледал на актьорската си кариера, като на най-важното нещо за него. С последния епизод на „Бързи и яростни“ той спечелил достатъчно, за да се посвети на любимите си хора. „Главната причина да откаже да се снима, е, че искаше да прекара повече с Медоу. Срамота е, че това никога няма да се случи“, оплакват го приятелите му пред „Дейли Мейл“. Самият Уокър признавал, че обожава момиченцето си. „Тя е най-добрият приятел, който съм имал някога. Никога не съм бил толкова щастлив в живота си. От 16-годишен непрекъснато съм в движение, нямам време за себе си. Част от мен вече усеща нужда да навакса изгубеното време“, казва пред приятелите си той.[gallery ids="35839,35840,35841,35842,35843,35844,35845"]
Kristina Mileva
Остави коментар