След новината за развода, неприятностите за Мария валят една след друга.
Въпреки че скоро вече няма да бъде госпожа Гущерова, Мария все още се подвизава като примадона. А поведението й не веднъж е будило общественото възмущение. Този път, обаче, премина всякакви граници, защото стана публично достояние. Бдителен гражданин е заснел Мария да паркира по възможно най-мутренския и безцеремонен начин на малка уличка в столичния квартал "Лозенец". Певицата успяла да наруши не едно и две правила от Закона за движение по пътищата, но демонстрирала нехайство и дори наглост. Тя качила лъскавото си бяло возило за стотици хиляди напречно на тротоара, за да успее максимално да попречи на движението както на колите, така и на пешеходците. Случайно преминаващ гражданин попитал Мария защо е спряла така каруцарски, а тя най-нагло отвърнала: "Ако на някой не му харесва как съм спряла да ми се обади". Явно ядовете покрай развода с Християн Гущерова са й дошли в повече и вече не успява да сдържа нервите си. Още повече, че не е свикнала сама да шофира лъскавото си возило и да трябва да се съобразява с другите.
До скоро певицата се подвизаваше с шофьор на нейно разположение.
Сега обаче обикаля сама по задачи и този факт май никак не й се нрави. Със сигурност не й се е понравила и вълната от негативни и обидни коментари, която я заля заради изцепката й. Снимки на возилото й бяха качени в социалните мрежи, където буквално я разкостиха, пише pik.bg. Най-грубите думи, написани по неин адрес, без съмнение са, че тя е "тежък тумор", който трябва да се изреже. Потребителят, публикувал снимките на неправилното паркиране, държи да подчертае, че ни най-малко не завижда за лъскавото возило на Мария. Също така, според него, тя няма и грам заслуга за очарованието на чудесната кола.
Набързо певицата бе причислена и към отбора на "лоботомираните орки". Още по-голямо възмущение буди и фактът, че само на няма и метър има очертано паркомясто, което можеше да бъде използвано по предназначение от Мария. Но това трябва да й е за урок, че от високо най-лесно се пада и най-много боли!
Жана Емилова
Остави коментар