Кейт и Уилям чакат второ бебе, официално ще обявят новината до дниКейт и Уилям
чакат второ бебе. Близо година след раждането на малкия Джордж Катрин е отново бременна, гръмна британската преса. Според най-близката приятелка на Кейт и Уилям двойката очаква този път момиче. И съвсем скоро ще обявят новината официално, разбра kliuki.ws. Джесика Хей, дългогодишна приятелка на Кейт Мидълтън е потвърдила, че херцозите на Кеймбридж очакват бебе. Именно тя миналата година издаде седмица преди официалното съобщение, че Кейт и Уилям са на път да се сдобият с дете. По думите на Хей, новината ще бъде официално съобщена през другия месец. Кейт и Уилям не искали да отвличат вниманието от рождения ден на Джордж, който предстои в края на юли. [caption id="attachment_48570" align="aligncenter" width="298"]
Кейт и Уилям чакат бебе номер 2[/caption] В медиите вече заваляха предположения относно пола на бебето, а по думите на приятелката на Катрин, този път кралството ще се сдобие с мъничка принцеса. На Острова вече празнуват новината, макар тя да не е официално обявена. [caption id="attachment_48569" align="aligncenter" width="224"]
Катрин упорито крие корема си[/caption] Кейт и Уилям пазеха до последния възможен момент новината, че Катрин е бременна с Джордж. През 2012 година още през ноември се разчу, че принцесата очаква престолонаследник. Официално от Бъкингам го обявиха в края на месеца.
А Кейт роди в края на юли, като предизвика доста притеснения, че може да е преносила бебето, тъй като раждането му се очакваше седмица и дори две по-рано.
Kristina Mileva
Остави коментар