Преслава: Абсурд да съм свалила 30 килограма! (Разкри и диетата си)

https://kliuki.ws/zvezdi/preslava-absurd-da-sam-svalila-30-kilograma-razkri-i-dietata-si/189590 Kliuki.ws
Преслава: Абсурд да съм свалила 30 килограма! (Разкри и диетата си)

Певицата цъфти от здраве, щастлива е, че е отслабнала

Фолк певицата Преслава сияе от щастие. Изпълнителката сподели в последното си интервю, че е изключително доволна и няма никакви проблеми с теглото. Противно на злите езици, че е като ходещ скелет и едва ли не се храни само с въздух певицата се похвали със завиден апетит и желание да си похапва. По думите на Преслава, тя изглежда и се чувства прекрасно. Освен това изпълнителката не е свалила 30 килограма, а далеч по-малко. [caption id="attachment_36574" align="alignright" width="300"]Преслава се харесва слаба! Преслава се харесва слаба![/caption] Преси признава, че в сравнение с преди изглежда наистина фрапиращо стопена, но всъщност това се дължи на факта, че преди е имала сериозни проблеми с теглото. Освен това не е губила килограмите изведнъж, а постепенно, пише „Блясък“. Днес Преслава се харесва в този вид, признава, че яде всичко, но просто се ограничава. Певицата е изхвърлила единствено вредните храни и не се докосва до продукти пълни с консерванти. Старае се в менюто й редовно да присъстват пилешко, риба, пресни плодове и зеленчуци. И е забравила за пържените картофки, тортите и пухкавите тестени закуски окончателно. „Харесвам се така“, споделя Преслава за новата си визия и споделя, че дори и да започне да качва веднага се ограничава.