Разплакаха Преслава в “Гласът на България” (видео)

https://kliuki.ws/zvezdi/razplakaha-preslava-v-glasat-na-balgariya-video/192606 Kliuki.ws
Разплакаха Преслава в “Гласът на България” (видео)

Преслава не скри сълзите си, буквално онемяПреслава се разплака

на изпълнението на 40-годишната Албена. “Лале ли си, зюмбюл ли си” предизвика сълзите на фолкзвездата, която дори не успя да коментира изпълнението и с това загуби Албена. Вики напористо я покани в отбора си и тя прие. Миро нарече Албена “национално съкровище” и призна, че е познал този уникален и неповторим глас още в първите секунди. Въздействието на песента обаче се забеляза [caption id="attachment_17447" align="alignright" width="300"]Преслава се разплака... Преслава се разплака...[/caption] най-силно при Преслава, която също обича да пее фолк. Певицата се развълнува от силното изпълнение и загуби самообладание. Единствено Йордан Караджов не се обърна. Вероятно опитният музикант е преценил, че няма нужда от Албена в отбора си. Неговият стил е доста по хард в сравнение с този на 40-годишната солистка и може би затова предпочете да даде шанс на по-младите си колеги. Албена показа какво означава глас, какво означа талант и желание за победа. 40-годишната певица призна, че музиката я е избрала, а не обратно. Вече десет години е солистка на национален фолклорен ансамбъл “Българе”. “Поклон пред таланта ви госпожо. Развълнувахте и ме разплакахте. Българската народна музика завинаги ще е в сърцата на българите. Благодаря ви много за силната емоция”, “Преслава вместо да се прави, че плаче просто трябваше да стане и да ви се поклони”, пишат потребители в мрежата. Видеото вижте ТУК [gallery ids="17448,17449,17450"]