Той е щур, заклет еколог и борец за свобода, но обича и скъпите играчки
Най-ексцентричният от клана Халваджиян се похвали с баровско возило! Единственият син на Маги и Кремена е вече мъж за чудо и приказ. Наследил страстта на майка си към нестандартното и провокативното Бебо е образ и половина – боядисва си буйните къдри в розово, воюва със стилистката по повод цигарения дим, обожава велосипеда си и е заклет еколог и борец за граждански свободи! Освен, че работи здраво и е пристрастен към камерата – това вече е от баща му – се оказа и фен на скъпите играчки! Сам се похвали на приятелите си във Фейсбук, че има нов-новеничък червен джип! [caption id="attachment_24162" align="aligncenter" width="192"]
Джип, който може да те накара да кажеш просто: "УАУУУУУУУУ"![/caption] „Бебчето ми!” гласи краткият коментар към снимката. Очевидно Бебо е преживял неприятен инцидент напоследък, ако съдим по превръзката на ръката и скоро няма да го видим яхнал велосипед! Той обаче е намерил начин да се носи като вихър и както личи – приятелите му до един одобряват избора му. Ние също, но и ще му пожелаем да не го бави това хубаво момиче Алекс и да зарадва клана Халваджиян с ново попълнение – с истинско бебче! Надежда Димитрова http://youtu.be/fmzCXi63mIs
Kliuki.ws
Остави коментар