Райна бясна, напуска „Биг Брадър“?!

https://kliuki.ws/zvezdi/rayna-byasna-napuska-big-bradar/189669 Kliuki.ws
Райна бясна, напуска „Биг Брадър“?!

Фолк певицата не издържа шоуто, иска да си ходи

Броени дни преди финала в понеделник, фолк певицата Райна е бясна. Изпълнителката толкова се ядоса от поведението на някои свои съквартиранти, че се закани да напусне формата. Последната мисия предизвика бурно недоволство от страна на фолк певицата. Звездата толкова се ядоса, че заплаши да напусне „Биг Брадър“. Какво взриви гнева на македонското девойче, не е ясно засега, но Райна изхвръкна крещейки, че няма да позволи да я унижават. Много от зрителите са на мнение, че певицата е пожертвана, за да лъсне имиджът на Русата Златка. [caption id="attachment_36102" align="aligncenter" width="300"]Райна бясна, напуска "Биг Брадър"? Райна бясна, напуска "Биг Брадър"?[/caption] „Права е Райна, все на Златка Райкова най-хубавите мисии, най-лесните задачи и все тя е най-красивата.“, „Изкараха я пълна лигла“, „Откакто е в предаването не мога да повярвам, че това е Райна—винаги е била толкова мила и възпитана“, коментират фенове на певицата. Много от тях са дълбоко възмутени от кадрите излъчвани с нея и смятат, че някой умишлено злепоставя фолк дивата. [caption id="attachment_36101" align="aligncenter" width="300"]На певицата й писна да я подиграват На певицата й писна да я подиграват[/caption] Зрители пък са възмутени, че певицата се държи по подобен начин. „Какви са тези капризи!“, „Голяма лигла излезе, а аз я смятах за мъжко момиче“, пишат потресени те в социалната мрежа. Певицата от самото начало е представяна в много негативна светлина. И феновете на красавицата са на мнение, че с превземките си е станала втора Лияна.