Райна за двете Златки: Съскат като змии!

https://kliuki.ws/zvezdi/rayna-za-dvete-zlatki-saskat-kato-zmii/189589 Kliuki.ws
Райна за двете Златки: Съскат като змии!

Певицата проговори за конфликта с моделкитеРайна

изнесе куп пикантни истории от Къщата на „Биг Брадър“. Певицата изненадващо разкри подробности за отношенията си със Златките, които от приятелски, станаха леденостудени. Повод за разрива помежду им се оказа откровеността на певицата. Както и навика на моделките да шушукат по неин адрес. „Непрекъснато се отделяха насаме и съскаха като змии“, изцепи Райна пред Гала. С думите си тя сложи край на привидно учтивите си отношения с Русата и Черната Златка. По думите й, двете твърде показно са се държали в „Биг Брадър“. И далеч не са показали истинските си същности. [caption id="attachment_36595" align="aligncenter" width="300"]Райна разби Златките Райна разби Златките[/caption] Изпълнителката сподели, че основния й конфликт със Златките е бил на тема тишина, тъй като на нея на три пъти й се наложило да излиза от Къщата. Всеки път се прибирала в седем сутринта, а десет минути по-късно моделките ставали от сън и буквално вдигали студиото на главата си. „Не може така шумно да миеш чинии и да говориш, при положение, че някои хора още спят или току-що са си легнали“, възмущава се Райна. Певицата не крие, че е била изключително обидена от факта, че моделките се отнасят по този начин с нея. „Ние се съобразявахме с тях вечер, но те не можеха да бъдат малко по-тихи заради нас“, разказва изпълнителката. А когато видяла как последните дни я обсъждат и нападат, решила да се отдръпне от тях.